keCy

Mno tak končim.. a stěhuju se..

28. září 2009 v 17:56 | BaRUuu...CUTE˄˄
Mnoo tak se stěhuju noo.. Na goleem.blog.cz. Affs si vezmu s sebou, teda pokud budete chtít.. I když mě všechny (skoro) opustily :((.. Tak se tu mějte!! bude mi chybět tenhle bloček.. :-**** paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-******************

Moožnááá...

15. září 2009 v 19:16 | BaRUuu...CUTE˄˄
*fv005Mooožná nebudu končit.. Dyt jsem říkala, že se vrátim!! Ale asi se přestěhuju... Mno jo, noo... Tak já vám dám ještě vědět.. Paa!!

Asi.. KONEC!!

12. září 2009 v 9:31 | BaRUuu...CUTE˄˄
Mno víc jak 2 komentáře jsem tu neviděla.. Tak to asi nikoho nezajímá.. Končím.. Asi se vrátím.. Možná.... Jestli to aspoň někoho zajímá.. Tak se mějte!! Paa <333***

AchiCh.. Mě už to nebavíí..

9. září 2009 v 17:53 | BaRUuu...CUTE˄˄
Ale už faAkt.. Mě to prostě nebavííí!!! Nevim jestli nemám skončit, stejně mi sem nikdo nechodí.. Tak jako měla jsem už lepší návštěvnost než jen 3 za den!!! AchiCh ouvej.. Nevim co sem mám psát.. Prostě mě to neba. Tak co: mám skončit nebo nee?? Kdy tady bude minimálně 6 komentářů (ale každej od jinýho člověka!) Tak to jako ještě zkusim.. Ale jinak fakt skončim!!


PS: pls promiňte Sbéčka, že k vám nechodim.. Ale já nemám čas a taky nemám náladu.. Tak se mějte!

Nooooo ** :))

1. září 2009 v 19:42 | BaRUuu...CUTE˄˄
nooo.. Tak nám to zas začaloo.. Zas. I když já už zítra jedu na výlet :)).. Do Prahy. Jako dobrý. Prej do ňákýho židovskýho centra.
Jinak dnes.. Jsem čekala aspoň tak 2 a půl hodiny na tu blbou bezplatnou průkazku. Jako tam bylo asi milióón lidí! Taky to tý ženský, co to tam dělala, trvalo každýmu udělat aspoň tak 5 minut.. Ty V*le!! Mno a pak jako když jsem s tim chtěla jet domů, tak já jsem myslela, že se s tim prostě projde okolo řidiče, a ono se musí říct kam jedeš a ještě k tomu ti daj lístek!! Já to prostě nechápu. Takový plejtvání!! Mno a ještě říkala máma že si budu muset jít ještě pro takovou průkazku, kde je, že ti ještě nebylo 15. Jako, to je vrchol!! Dyť to je napsaný na tý bezplatný!! Já to prostě nechápu. Fakt..
Jéé já už musim, dávaj Chůvu k pohledání.. Od tý doby, co skončili přátelé, se na to dívám.. Tak paa!!! :-**

Tábor - Super..

31. srpna 2009 v 12:49 | BaRUuu...CUTE˄˄
Tak jsem se vám vrátila.. Joo, tábor byl super. Sice tam byly samý holky - ale zas jsem si odpočinula od kluků :DD. ale zas to ranní vstávání :DD... a ty rozcvičky.. Mno, tábor je tábor.. Ale taky tam byly holky který mě přímo nesnášely. Nechápu proč. Asi jsem pro ně byla divná :D protože skoro všichni tam byli z Prahy a já z Prahy nejsem :).. No nevim... Ale zas tam byly super holky, sice taky z Prahy, ale fakt dobrý..
A co vy?? Jak se těšíte do školy??? Já docela joo.. ale brala bych, aby velký prázdniny byly víckrát do roka.. Třeba i o Vánocích :DD..
Tak já musim.. Paa!! :-**

Jedu na táábor!

21. srpna 2009 v 11:42 | BaRUuu...CUTE˄˄
moji milovaní!!!! dNES večer odjííždíím.. Na tábor.. a budu tam až do příští neděle :((.. A pak už jen den a dem do školy :(( nééé!! prooč, jen prooč?!??? :D mno aspoň uvidim moje milovaný kamíí.. A, K, B, M, M, N, N... mno je jich spooousta..

A konečně jsem se začala učit mluvit!! Možná si říkáte, co je to za blbost, 13-tiletá holka se teprv začíná učit mluvit, ale je to tak.. Já jaxi taxi.. njn, já se vám přiznám.. neumim R a Ř.. Mno prostě tak ,,ráčkuju".. a v úterý jsem se do toho konečně pustila!! byla jsem na logopedii.. nesmějte se!! :DD já vim, je to pozdě.. Ale prostě mě tam rodiče nedali dřív..
Tak se s váma loučiim.. Paa!! :-***

Žába, žába, žába...

15. srpna 2009 v 17:36 | BaRUuu...CUTE˄˄
HojtéÉ!! Hele řeknu vám vtip:
Je elektrický ohradník. Přijde žába a řekne: já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažábažábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažábažábažábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažábažábažábažábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažábažábažábažábažábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažábažábažábažábažábažábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažábažábažábažábažábažábažábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se.Přijde žábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani ona, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde žábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažába a řekne: když to nepřeskočí ani žábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažába, tak já to přeskočím. Hop! spálila se. Přijde zajíc. Řekne: Když to nepřeskočí ani žábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažábažába, tak já to obejdu. :DD
Konec!!
Uff.. to byla fuška.. Snad jste si to dočetli až do konce.. :DD
Mno tak tenhle vtip mi řekla moje sestřenka, která teď u nás je.. njn.. Už od pondělka. A zítra odjíždí :((.. njn.. Všechno jednou končí.
Jinak dnes je "docela" hezky.. mno docela.. docela víc.. už jsem byla aspoň tak 5× v bazénu.. :DD
No a zítra taky přijede brácha z tábora.. Konečně.. Už se na něj "docela" těším.. na uvidíme..
Tak se tu fakt smějte!!
Paa

tak zas.. jsem tuu..

11. srpna 2009 v 13:33 | BaRUuu...CUTE˄˄
Achooj.. Tak jsme zas přijeli.. A zas asi pozastavim.. Mě to moc nebaa. Takže asi tak do konce prázdnin pozastavuju.. Někdy možná něco přidám, ale moc toho nebude.. je u nás ta sestřenka.. Tak se tu beze mě mějte.!! PAA

jojo..

10. srpna 2009 v 6:48 | BaRUuu...CUTE˄˄
Čauwes llidí. Teď je 22:43 a středa. Já jsem vám sice napsala, že dnes odjíždíme, ale já se spletla.. odjíždíme na tu Moravu až zítra. Mno vy si tohle čtete asi někdy v pondělí ráno.. Jenže já to píšu v noci.. Dneska bychom se měli vrátit.. Asi někdy odpoledne.. Jo a taky dnes (jako v pondělí) přijede (vlastně ji my přivezeme) sestřenka z Moravy, a bude u nás týden. Takže nevim, jestli stihnu dneska něco napsat. Ale snad joo.. Tak se mějte!! Zatíím! Pa

Hiatus 5.- 9.(nebo 10.) 8.

4. srpna 2009 v 9:57 | BaRUuu...CUTE˄˄
Tak jaxem řekla tak taky dělám. Jedem na tu Moravu. POZASTAVENO!!
Tak se tu mějte!! Paa

Jsem závisláák.. Na Pet Society..

4. srpna 2009 v 9:55 | BaRUuu...CUTE˄˄
Já jsem prostě závislák na PS. Vím to. Mno fakt!! Já jsem se normálně asi za měsíc a kousek dostala do 22 levelu!!! Too je prostě..

Zítra myslím jedem na Moravu. Nebo se ještě prej zastavíme u tátovýho spolužáka.. A ani tam nebude brácha!! Jen já se ségrou(a samozřejmě s rodiči:(..). Achjo. To bude nuda.. Prej tam přespíme či co a pak pojedem na Moravu. Takže tady samoo zas nebudu. Možná předpřipravím nějaké články.. Tak se tu (s)mějte, ještě dám ohlášení.. Paa :-**

1. a 2. srpna 09// Uff... Šííleně mě bolí nohyy..

2. srpna 2009 v 22:05 | BaRUuu...CUTE˄˄
Zdááárec lidíí!!! Tak jak jsem slíbila.. Píšu co bylo včera a dnes.. Včera byl docela pohodovej den.. Nedělali jsme nic na zahradě, ani jsem neuklízela.. Prostě pohodaa.. Odpoledne jsme se šli koupat do jezera někde u Staré Boleslavi. Já, máma, ségra a naše fenka jsme jely autem a táta s bráchou jeli na kolech. Když jsme tam dojeli, tak jsme nejdřív nemohly najít ani místo na zaparkování, a když jsme ho pak konečně našly, tak jsme zas nemohly najít žádný místo, kde by se dalo seít k tý vodě, a když jsme ho našly, tak už táta s bráchou přijeli(a ono to bylo tak 20 km! oni to zvádli tak za 40 minut! mno, možná to bylo víc, ale mě to tak vůbec nepřišlo..). Tak jsme se pak šli koupat a vzali jsme i Dianu. Chvíli jen tak brouzdala po břehu, ale pak už plavala za námi. Mno a víte co na tom jezeře bylo nejlepší? Když se plavalo tak 40m od břehu - což bylo skoro upřostřed toho jezera- tak tam byla úplná mělčina!! Jsme tam vybírali kamínky. Pak jsme zas vylezli na břeh, chvíli jsme se tam jen tak povalovali a četli si a pak jsme zase naskákali do vody. Pak, když jsme vylezli, jsme se už balili a jeli jsme domů. Byli jsme tam asi 3 hodiny.
No a dnes jsme jeli odvézt bráchu na tábor.. Na Zlatou srnčí trofej, jestli to náhodou někdo znáte. On se totiž (už jsem to tu někdy psala) zajímá o myslivost. Mno a ten tábor byl až někde u Tábora!! To bylo od nás 3 hodiny cesty. Tak jsme si tam udělali výlet. Nejdřív jsme teda mysleli, že pojedem do Českých Budějovic, ale pak jsme zjistili, že to je blíž k Táboru. Po dlouhé cestě jsme dorazili. Nejdřív jsme se šli jen tak projít po centru a pak jsme narazili na to, že tam jsou nějaké podzemní chodby. Tak táta koupil vstupenku. Jenže my jsme tam dorazili asi tak v jednu, a ta prohlídka začínala až ve dvě! Tak jsme se šli ještě projít, a protože jsme neměli oběd, šli jsme do Billy a tam jsme si koupili ňáký housky se zapečenym sýrem a kofolu. Když jsme se vrátili na to náměstí, kde to bylo, tak už to skoro začínalo. Čekali jsme tam jen chvíli. Pak přišel pán na tu prohlídku, my si narazili takový ty bílý helmy jak se nosej do těch dolů a tak.. Když jsme sešli dolů, byl tam příjemný chládek.. Ale my jsme pak šli ještě víc dolů, a tam bylo jen 8 stupňů!!! Jak v zimě.. :DD Začínala mi už být zima..
Ale když jsme zas vyšli ven, tak tam bylo takový šílený vedro, že jsem si už začala říkat, že je škoda, že jsme tam nezůstali.. Pak jsme se šli najíst do "asijské restaurace". Já si dala ňáký kuřecí špízy se salátem a mamka taky, a ostatní už ani nevim co.. Mno bylo to docela dobrý, ale když jsme pak vyšli ven tak třeba táta říkal, že to neměl moc dobrý. No a pak jsme se chtěli jít ještě vykoupat do tý nádrže Jordán.. Jenže.. Zastihl nás příjemný děštík.. Tak jsme tam k tý nádrži dojeli, jako že se jen podíváme.. Když jsme k ní přišli, jen jsme se vyfotili na tom molu a už začalo lejt. Tak jsme honem pospíchali k autu. Pak jsme jeli do tý vesnice, kde jsme měli vyložit bráchu. Tak jsme ho vypakopali, proběhlo loučení, pak jsme se ještě šli podívat po tom tábořišti a pak jme odjeli.. Ale jak vždycky na konci víkendu všichni ti Pražáci jedou domů z dovolený, tak byly všude šílený kolony. My vyjeli asi tak v pět, nebo v půl pátý, a přijeli jsme domů v půl devátý!!!!!Bylo to strašný!! Já myslela že už to nepřežiju.. Ale nakonec jsme šťastně dojeli domů..
Doufám, že si to aspoň někdo přečte.. Mějte se.. Já du ještě na Pet Society..
Paa!!! :-***

Nemam náladuu...

1. srpna 2009 v 19:33 | BaRUuu...CUTE˄˄
Tak jsem zas tuu.. Už je prvního. Achjoo. Byli jsme teď na jezeře.. Ale já nemam teď vůůbec náladu psát.. Takže nejspíš napíšu až zítra... Nezlobte se. Paa

sny jsou sny a realita... No uvidíme..

31. července 2009 v 11:31 | BaRUuu...CUTE˄˄
Je posledního.. Jsem zpocená jak něco... Uff.. :D
Byla jsem s bráchou na takové "brigádě".. No, jestli se tomu vůbec dá tak říkat. Máme 2 auta. a jedno se nám tak jaksi "rozbilo".. No a táta ho dal opravit. Mno, opravit.. ehm.. On ho vlastně sám spravuje, s pomocí jednoho našeho známýho - odborníka.. Nevim, jestli to je odborník.. No prostě a za to, že nám to udělá levně, jsme mu měli (jak to mám říct?!?) jakoby "snosit" knihy na půdu. Tak jsme tam dneska s bráchou byli. Byloo to spoousty knih.. A takových zajímavých.. Můj brácha se zajímá o myslivost, a tam bylo třeba spousty knih o myslivosti. A taky spousty knih o historii Čech, a tak. Mno, trvalo nám to asi tak půl hodiny. A když jsme skončili, chtěl nám dát 140.. Joo, takovejch peněz!! Ale my to odmítli.. Já bych to nebrala. On nám spravuje auto a ještě by nám k tomu dal ňáký peníze!! Ani náhodou.
Jinak k tomu nadpisu.. Dnes se mi zdálo, že sněžilo.. :D tve, v červenci!!!! Bych se asi zbláznila.. no, pak se mi taky zdálo, že se u nás propadl most.. Ale nikomu se nic nestalo.. Hmm... Sníh a most.. To by mě zajímalo, co to znamená!?! Nevíte náhodou???

tak nee mnoo...

28. července 2009 v 15:37 | BaRUuu...CUTE˄˄

To se člověku někdy stane, mno... Trochu jsem se spletla... Ten sraz na tý Moravě má být až přespříští víkend... Takže RUŠIM POZASTAVENÍÍ!!!!
Jinak dnes jme se vrátili z tý chaty na Moravě. Bylo to tam fajn... Ani nepršelo tak, jak hlásili. Oni se taky někdy spletou, mno.. Tak já du... Musim se jít naobědvat :DD!!

Zas?? POZASTAVENO

22. července 2009 v 15:36 | BaRUuu...CUTE˄˄
hojte... Zítra jedu s babičkou a s dědou na Moravu.. Takže tu nebudu asi tak do úterka.. Jenže My pak jedem ještě o příštím víkendu na tu Moravu, protože tam je zas sraz.. takže pozastavuju naa asi tak 14 dní... Možná se vrátím dřív než za 14 dní, ale možná nee... Takže se tu (s)mějte... Paa!!!!

Deb**ní soused...

21. července 2009 v 17:45 | BaRUuu...CUTE˄˄
HojteE!!
Dnes jsme byli s mamkou a s bráchou a ségrou na výletě na zámek v Mnichově Hradišti.. Bylo to docela hezký.. Mno ale ráno přijeli k nám dělat ňáký nový značky, a protože my bydlíme v rohu jedný ulice, takže vlastně bydlíme na 2 ulicích, k tomu rohu dali značku zákaz odbočení vpravo a pak že to je jednosměrka(z druhý strany). A pak táta zjistil, že šel na OÚ náš soused pan K. a řekl, že (protože my tam máme takovou polňačku a jen před naším domem nasypali štěrk a hned ta druhá ulice je vydlážděná) mu tam vždycky nanosíme ten štěrk a on že to pak musí zametat, ale my to přitom skoro vůbec neděláme.. Mno ale když jsou ty strašný deště tak se po tý polňačce nedá jet. xP jó, kdyby si to tak přečet ten náš strašně "milý a hodný" soused, jakej je to deb**... Mno a když jsme přijeli z toho výletu, tak to táta s mámou začali řešit, a máma řekla, že je to vůl (ale moje mamka nemluví před náma normálně sprostě) a že je to pěkná kravina.. A že náš starosta je taky blbej xD.. Mno, dobrý, no.. Ale prej že ten soused řekl, že tu jednosměrku nebude dodržovat!! Mno, ať ho naši klidně prásknou na fízly xD..
Možná jste tento článek moc nepochopili, ale to je vlastně jedno.. Potřebovala jsem se vypsat..
Mimochodem, někdo mi napsal tohle:
[6] AdiQ | Dnes v 13:42 | Reagovat
Ahoj! prosím napiš mi na icq : 360437088 . Chtěla bych s tebou něco probrat :) budu ti vděčná když se ozveš, jo a ta ikonka je obravdu moc pěkná.
----------------------------------------
Mno, AdiQu, Já se ti omlouvám, ale nemůžu.. Nemám ICQ.. xD mám skype.. tak jestli si toto přečteš, tak možná bychom se nějak jinak mohly domluvit, třeba přes mail, nebo nějak...:D
---------------------------------------

Jinak, zítra pojedem k tetě, takže tu nejspíš nebudu.. Tak se (s)mějte!! Pa

Mám new ikonku!!

18. července 2009 v 22:30 | BaRUuu...CUTE˄˄
nová ikonka... dřela sem se s tim sama, místo abych hledala nějakou buttonku... xD tak mi to komentujte!!xD

tady je:


Změnila jsem si přezdívku!!

18. července 2009 v 19:33 | BaRUuu...CUTE˄˄
Hojtéé!! Jak už jste si možná všimli, změnila sem přezdívku.. Místo Baruuu012 jsem nyní BaRUuu...CUTE˄˄
... Jinak jaxe vám líbí new dess?? Mě se teda líbí.. Asi nejvíc ze všech, co jsem kdy udělala... Jen to menu je takový... chmm... mě nepřijde nějaký dobrý.. Nemáte nějaký nápad, čím ho zkrášlit??
pls napište... díky!!
 
 

Reklama